Молоді регіони Бердянщини беруть участь у заходах Європейської комісії.

Бердянський район 

В Бердянському районі продовжується тісна співпраця молоді з міжнародними установами. Не дивлячись на складну ситуацію в країні, робота на територіях не припиняється. Особливо хочеться відзначити відвідини представником ВМГО “Молоді регіони” Бердянського району — Криворучко Наталією заходу, що був організований та профінансований Європейською комісією.

Захід проходив 19-20 березня 2014 року в місті Львів та був присвячений допомозі в підготовці Базового кадастру викидів містам-підписантам добровільної Європейської ініціативи, яка має назву Угода Мерів.

Угода мерів є флагманською ініціативою Європейського Союзу, що об'єднує місцеві, регіональні та національні органи влади, які взяли на себе добровільні зобов'язання щодо підвищення енергоефективності та використання відновлювальних джерел енергії на своїй території.

Дуже приємним є той факт, що місто Бердянськ та Бердянський район на такому заході було представлено членом ВМГО “Молоді регіони”.

Наталя Володимирівна була присутня на тренінгу в рамках своєї професійної діяльності, оскільки реалізація Угоди мерів в місті Бердянськ покладено на неї. Але вона в своєму вступному слові наголосила, що: “Без зміни свідомості людини впровадження та поширення ідей енергоощадності - неможливе. Саме тому в рамках своєї громадської діяльності я планую провести широку інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення, особливо — серед молоді”. Виступ Наталі Криворучко знайшов глибоку підтримку організаторів заходу, оскільки в Європейському Союзі, в Європейській спільноті думці громадськості приділяється велика увага.

Наталя Володимирівна розповіла про акцію “До Євросоюзу без “рожевих” окуляр”, організатором якої вона виступає, і повідомила, що саме в її рамках буде проведено роботу серед молоді, яку буде спрямовано на поширення  концепції сталого енергетичного розвитку.

Виступ про енергоефективні заходи, що вже реалізуються, їх шляхи фінансування та проблеми, які при цьому виникають, Наталя Криворучко здійснювала українською мовою, що викликало в аудиторії щире захоплення та оплески. “В Запорізькій області населення вільно розмовляє обома мовами — і російською, і українською. Серед нас проживають греки, болгари, татари...Ми полінаціональний край, а тому прагнемо поваги до всіх мов, що звучать на теренах нашого краю”, - сказала Наталя Володимирівна в кінці своєї доповіді.

Всі результати поїздки будуть відображені в низці заходів, які будуть проводитися  ВМГО “Молоді регіони” Бердянського району в рамках Місячника Енергії та Днів науки Бердянського державного педагогічного університету.Создан 28 мар 2014