Підготовка до ювілею Т.Г. Шевченка триває…

Бердянський районДля виконання розпорядження голови Запорізької облдержадміністрації Олександра Пеклушенка та в рамках підготовки до відзначення 200-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка в районі триває виконання відповідних заходів, зокрема, проведення ремонтних та реставраційних робіт, благоустрою та впорядкування об’єктів, пов’язаних з його ім’ям.

Під час робочої поїздки на територію Берестівської сільської ради голова райдержадміністрації Володимир Чепурний разом з сільським головою Наталією Кушнір відвідали пам’ятник Кобзарю, який встановлено на території загальноосвітньої школи.

На сьогоднішній день вже закінчені роботи з укладання тротуарної плитки навколо постаменту, на черзі - відновлення самого пам’ятника. А серед учнів загальноосвітніх шкіл Бердянського району оголошено конкурс на кращий надпис пам’ятнику Т.Г.Шевченка.

Очільник району наголосив на необхідності вчасного завершення робіт, оскільки відкриття оновленого пам’ятника Тарасу Шевченку в с.Берестове планується у березні під час святкування 200-ї річниці від дня його народження.

 Создан 27 фев 2014