Величне свято зустріли минулої суботи.

Пологівський район 

Величне свято зустріли минулої суботи, 15 лютого, в Пологівській гімназії «Основа». Цьому освітньому закладу виповнилося 85-річчя створення (80 років у статусі школи і 5 – в статусі гімназії).

Врочиста частина розпочалася відкриттям меморіальної дошки на честь видатного випускника, академіка, доктора технічних наук М.І.Гасика, який прибув на ювілей рідної школи. Виступаючі: голова Пологівської РОПР,  голова РДА Ю.А.Коноваленко, голова райради, член ПР П.І.Журавльов, міський голова, член ПР  В.Л.Корольов, директор гімназії «Основа», член ПР О.Г.Гугля підкреслили особливу роль Михайла Івановича в активізації зв’язків пологівських учнів і наступне здобуття ними вищої освіти в Дніпропетровській металургійній академії, де працює М.І.Гасик. Гість подякував землякам за виявлену шану.

А потім урочистості перенеслися у актову залу. У своєму виступі голова Пологівської районної організації ПР голова райдержадміністрації Ю.А.Коноваленко поздоровив педагогічний колектив, ветеранів, учнів зі славним ювілеєм, акцентував увагу на тому, що гімназія «Основа» є одним з кращих освітніх закладів району. Він вручив сертифікат на мультимедійний проектор, а також почесні грамоти РДА групі педагогів.

Вітали з ювілеєм голова районної ради, член ПР  П.І.Журавльов, міський голова, член ПР В.Л.Корольов, начальник управління освіти, молоді і спорту РДА, член ПР Т.С.Яковенко, директор департаменту економіки обласної державної адміністрації С.М.Медвідь, начальник управління у справах сім’ї, дітей та молоді ОДА А.І.Матвєєва, начальник відділу культури РДА, член ПР М.В.Діденко, голова районної профспілкової організації працівників освіти, член ПР З.А.Мовчан.

З подарунками на свято завітали:

-  голова правління ПАТ «Пологівський ОЕЗ», депутат районної ради від ПР  В.Л.Остроушко (вручив відеокамеру)

колишні випускники школи

– ген-директор ТОВ «Дніпрокераміка», депутат районної ради від ПР А.І.Чеберко (комплект для настільного тенісу);

- директор ТОВ «Дельта» М.В.Шепель (навчальний екран);

- директор Пологівської нафтобази В.М.Демко (бензин);

- підприємець, депутат міської ради від ПР І.М.Сніжко.

Пронизливий до щему вірш прочитав лікар-анестезіолог центральної районної лікарні, колишній випускник школи В.А.Чорненький.

Добрим словом згадали імена колишніх педагогів, побажали здоров’я нині живим ветеранам. А ще були пісні і танці, музичні імпровізації учнів і вчителів, розповідь про період становлення навчального закладу – і радість, і сльози на очах.Создан 17 фев 2014