У Запорізькому будинку-інтернаті створено всі умови для навчання та розвитку дітей.

Запорізька область 

Напередодні Нового року заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Гамов, а також Голова Запорізької обласної молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Роман Сиромятніков відвідали Запорізький дитячий будинок-інтернат та привітали з прийдешніми святами вихованців і колектив закладу.

Посадовця познайомила з дітлахами та провела приміщеннями будинку-інтернату директор Людмила Гончаренко. За її словами, наразі в закладі проживає 133 вихованці з вадами здоров’я, які розподіляються на дві групи – дитяча та молодіжна (до 35 років).

У цей день для дітей влаштували святковий концерт та показали новорічну казку. Андрій Гамов передав подарунок від голови облдержадміністрації Олександра Пеклушенка.

- Проводився телевізійний марафон на підтримку дітей-інвалідів. Очільник регіону також долучився до нього. На ці кошти була придбана спеціальна медична техніка, яка дозволить вихованцям закладу розвивати зір на опорно-руховий апарат, - повідомив посадовець.

Також Андрій Гамов подякував колективу педагогів, які ставляться до вихованців, як до власних дітей: «Ми побачили, що ці дітки не покинуті напризволяще. Вони беруть активну участь у концерті, долучаються до танцювальних номерів, поважають педагогів. У будинку-інтернаті створено необхідні умови для їх навчання та розвитку».

З джерела: http://www.zoda.gov.ua/news/22184/u-zaporizkomu-budinku-internati-stvoreno-vsi-umovi-dlya--navchannya-ta-rozvitku-ditey.html

 

 Управління у справах преси та інформації

 Создан 30 дек 2013