В Енергодарі пройшли перші міські змагання з пейнтболу

г. Энергодар22 листопада в Енергодарі пройшли міські змагання з пейнтболу на Кубок Верховного отамана Козацького Війська Запорізького Низового. Змагання проходили на новому плацдармі, який був нещодавно обладнаний на території міського парку культури та відпочинку за ініціативи активістів Енергодарської молодіжної громадської організації «Молоді регіони».

У змаганнях взяли участь 8 команд вихованців позашкільних закладів міста віком від 15 до 18 років. Організаторами заходу виступили козаки Енергодарського Куреня КВЗН за підтримки голови Енергодарської міської організації ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, Енергодарського міського голови Ігоря Наумичева.

«Мета цих змагань - військово-патріотичне виховання молодого покоління, вивчення традицій козацтва», - зазначив Ігор Миколайович. «Приємно, що все більше енергодарської молоді віддає перевагу активному відпочинку та обирає спорт та здоров’я. Міська організація ПАРТІЇ РЕГІОНІВ, у свою чергу, готова і надалі працювати для забезпечення всіх умов для розвитку спорту у місті. Сподіваюся, що у майбутньому на енергодарському плацдармі проводитимуться змагання регіонального, обласного або всеукраїнського рівнів».

До привітань приєдналися Верховний Отаман Спілки козаків України «Військо Запорізьке», генерал-хорунжий Олександр Панченко та депутат міської ради від ПР Сергій Пекшин.

У ході конкурсних змагань всі учасники продемонстрували відмінну фізичну підготовку та козацькі якості - відвагу, товариство, чесність, знання культури і традицій свого народу.

За підсумками змагань Ігор Наумичев та Верховний отаман нагородили Кубками, медалями та почесними грамотами команди: «Клуб юних моряків» (І місце), «Спас» (ІІ місце), «Джура» (ІІІ місце).

По закінченню, всіх учасників та гостей свята чекало частування традиційним козацьким кулешем, показові виступи від козаків Чернігівського і Якимівського Куренів КВЗН з прийомів рукопашного бою, володіння козачою зброєю - шашкою, нагайкою, батогом, булавою, списом і ручною гарматою. присутнім продемонстрували побратими Енергодарського куреня.Создан 27 ноя 2013