КРУГЛИЙ СТІЛ З СОЦІАЛЬНИМИ ПРАЦІВНИКАМИ

Акимовский р-нУ першу неділю листопада на Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

Соціальна робота - це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери - професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. Для багатьох  соціальних працівників слова Івана Франка - «Життя людини до тих пір має цінність, поки людина може допомагати іншим» - стали сенсом життя.

В рамках соціальних ініціатив Президента України В.Ф. Януковича в приміщенні Якимівської районної громадської молодіжної  організації «Молоді регіони» відбувся круглий стіл із представниками Якимівського центру соціальних служб. Виконуюча обов’язки начальника районного центру соціальної служби для дітей сім’ї та молоді  Н.С. Волошко розповіла про роботу соціального центру та основні заходи й акції, які були проведенні за 2012-2013 роки. Голова  районної організації  «Молоді регіони»         Тимків О.М. зупинився більш детально на спільних акціях та заходах, проведених Молодими регіоналами разом з Якимівським  центром соціальних служб серед яких: День сім'ї, День молоді та інші. Також було підкреслено важливість проекту «Тимурівці», який досить успішно проходить в Якимівському районі при підтримці народного депутата України                А.В. Пшонки. Про важливість роботи з сільською молоддю наголосив активіст молодіжної організації, співробітник Якимівського районного історико – краєзнавчого музею В.В. Гнєдашев.  Методи впровадження  інклюзивного навчання в Якимівському районні детально окреслила активістка організації психолог Районного методичного відділу Гібл О.В.

 За чаюванням з солодощами було підсумовано зустріч  та  окреслено основний план взаємодії на найближчий період  Молодих регіоналів та Якимівського центру соціальних служб.Создан 18 ноя 2013