МОЛОДЬ БЕРДЯНСЬКОГО РАЙОНУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ МОЛОДІЖНОМУ ФОРУМІ “НІ КОРУПЦІЇ!”

Бердянський район 

На виконання листа народного депутата України А. Пінчука від 02.09.2013 року № 1610-288/13-01 Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Молоді регіони” Бердянського району Запорізької області проводила низку заходів в рамках соціального проекту “Ні корупції”.

Фінальним та заключним етапом цієї акції став Всеукраїнський молодіжний форум “Ні корупції!”, який проходив 25 жовтня 2013 року у місті Київ у актовій залі Національного авіаційного університету за підтримки Голови ВМГО “Молоді регіони”, народного депутата України – Пінчука Андрія Павловича.

На офіційному відкритті Всеукраїнського молодіжного форуму були присутні та виступили з вітальним словом: голова Солом’янської районної в м. Києві державної адміністрації – Луцький Максим Георгійович; голова ВМГО “Молоді регіони”, народний депутат України – Пінчук Андрій Павлович; ректор Національного авіаційного університету – Кулик Микола Сергійович.

З доповідями виступили представники Генеральної прокуратури України, Служби безпеки України; Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства юстиції України, Міністерства доходів і зборів України, Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

Також виступали і учасники Всеукраїнського молодіжного форуму. Приємно відзначити, що з усієї Запорізької області були присутні лише           4 учасника, і всі вони – члени ВМГО “Молоді регіони” Бердянського району. Дівчата виступили з доповідями на тему можливості адаптації зарубіжного досвіду боротьби з корупцією на теренах сучасної України.

В кінці форму було затверджено його резолюцію.

Основною тезою всієї акції “Ні корупції” стало те, що глибоке переконання в необхідності антикорупційної діяльності з боку кожного громадянина України дозволить створити додаткові умови та сприятиме відповідним державним інституціям у подоланні корупції.Создан 28 окт 2013