Свято «Гімназичного братства»

Веселівський район 

Гімназія моя – ти сторінка моєї долі,

Моїх дитячих літ склепіння голубе

Мій храм душі, науки, світла, волі.

Ти сенс мого життя – проміння золоте!

 

18 жовтня Веселівська районна різнопрофільна гімназія святкувала свій двадцятирічний ювілей. Свято «Гімназичного братства» відбувалось урайонному будинку культури.

Ми шалено горді і зворушені тим, що нам вдалося організувати це свято домівки поколінь.Для нас велика честь приймати таку кількість славних і почесних гостей.

Складаємо щиру подяку за допомогу у  проведенні свята: народному депутату УкраїниАртему Вікторовичу Пшонці,Марковій Ользі Анатоліївні, Ємельянову Антону Володимировичу, Чупеті Олегу Васильовичу, Пазенку Юрію Вітіславовичу, батьківському комітету 10-х класів гімназії та Михальчук Олені Леонідівні, Гавриленко Андрію Володимировичу, Панкратову Володимиру Михайловичу, Івановій Світлані Іванівні, Акімову Олександру Анатолійовичу, Белікову Віталію Олександровичу, Кіяшку Володимиру Петровичу, Чупровій Вікторії Леонідівні, Шеці Анатолію Павловичу, Дьяченко Наталії Вікторівні.

Дякуємо працівникам районного будинку культури, а також Ткаченку Руслану Олександровичу за відеозйомку свята,  головному редактору газети «Колос» Федорову Олексію Олександровичу за розміщення оголошення та чудові фотографії з самого свята.

Треба зазначити, що всі згадані тут особистості допомагали нам вже не перший раз і саме завдяки їх праці і допомозі ми завжди маємо успішний результат.

Звичайно, жоден концерт не мав би успіху, якби не глядачі!

Дякуємо учням, вчителям і гостям свята. Радіємо, що вдалось створити гарний настрій для багатьох гімназистів. Дякуємо вам друзі!

До нових зустрічей у гімназії!

 

                                                                                                                О.Волошина

 Создан 25 окт 2013