«ЗРОБИ ДОБРО – ДОПОМОЖИ ІНШИМ!»

Оріхівський район 

Під таким девізом в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України щодо підвищення соціального захисту знедолених громадян, членами Оріхівської районної молодіжної громадської організації «Молоді Регіони» та Студентської соціальної служби, волонтерами Оріхівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді була проведена вулична акція з нагоди Міжнародного Дня боротьби з бідністю, під час якого учасники акції ознайомили людей щодо важливості цієї проблеми.

Завдання членів «молодих регіонів» - в подальшому сприяти та допомагати державній владі в боротьбі з жахливим соціальним явищем – бідністю.

Люди повинні робити більше, щоб почути і діяти на благо тих, чий голос нерідко залишається непочутим – людей, що живуть у злиднях, в тому числі представників корінних народів, літніх людей і людей з обмеженими можливостями, безробітних, мігрантів та меншин. Нам потрібно підтримати їх у намаганні вирватися з пут бідності і здобути краще життя для себе і членів своїх сімей.

Крім цього, ще одне завдання, що стояло перед учасниками акції було прохання про благодійний збір гуманітарної допомоги для малозабезпечених категорій населення. Проводиться збір одягу, взуття, канцелярських товарів, засобів гігієни з 17 жовтня по 29 листопада, в приміщенні адмінбудинку, в 42 кабінеті.

Молодь зустріла багато небайдужих людей, які проявили бажання підтримати та допомогти знедоленим. Заходом охоплено близько 400 осіб.


 Создан 18 окт 2013