За підтримки Партії регіонів В Енергодарі урочисто відкрили новий майданчик для пейнтболу

м. Енергодар15 жовтня голова Енергодарської міської організації Партії регіонів, міський голова Ігор Наумичев взяв участь в урочистому відкритті нового майданчика для гри у пейнтбол. Новий об’єкт під назвою «Плацдарм» був створений на території міського парку культури та відпочинку за ініціативи активістів Енергодарської молодіжної громадської організації «Молоді регіони».

Присутніх привітали депутати міської ради від Партії регіонів Сергій Дятко, Анатолій Міронов, голова ЕМГО «Молоді регіони» Павло Клясюк та начальник відділення АТ «Збербанк Росія» О.Діденко.

- Відкриття нового пейнтбольного майданчика стало можливим завдяки об’єднанню зусиль та плідної роботи нашої команди - депутатів фракції Партії регіонів, комунального підприємства «Центр дозвілля «Промінь», активістів організації «Молоді регіони», небайдужої громадськості, - зазначив Ігор Миколайович. - Приємно, що все більше енергодарської молоді приділяє увагу здоровому способу життя та надає перевагу активному відпочинку. Міська організація Партії регіонів, у свою чергу, готова і надалі працювати для забезпечення всіх умов для розвитку спорту у місті. Сподіваюся, що у майбутньому ми матимемо можливість провести на базі «Плацдарму» спортивні змагання з командами регіону та області.

Ігор Наумичев разом з почесними гостями перерізав червону стрічку та зробив перший влучний постріл.

Цікаво.

 На сьогодні в Енергодарі вже налічується кілька десятків прихильників цієї військово-спортивної гри. Пейнтбол - це командна гра, яка полягає в тому, щоб якомога більше супротивників вразити точними пострілами з пневматичних маркерів, наповнені кольоровими кульками, та захопити центральний фланг. З метою дотримання правил безпеки під час гри всі гравці зобов’язані носити маски та захисну амуніцію. Для участі у грі не обов’язково мати спеціальну фізичну підготовку, досить просто бажання і прагнення до перемоги.

Ігор Миколайович висловив надію, що поява такого об’єкта сприятиме в майбутньому розвитку і просування цього виду спорту та здорового способу життя серед мешканців міста. Пограти в пейнтбол на новому майданчику зможуть мешканці міста та інших населених пунктів області, сплативши тільки за оренду спеціального костюму та обладнання для гри.

З джерела: http://zoopr.org.ua/index.php?news=4190Создан 18 окт 2013