АКЦІЯ “НІ КОРУПЦІЇ” В БЕРДЯНСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ

Бердянський район 

На виконання листа народного депутата України А. Пінчука від 02.09.2013 року № 1610-288/13-01 Всеукраїнська молодіжна громадська організація “Молоді регіони” Бердянського району Запорізької області проводить низку заходів в рамках соціального проекту “Ні корупції”.

Проведення заходів буде відбуватися з 14.10.2013 року по 18.10.2013 року на факультеті економіки та управління Бердянського державного педагогічного університету та в приміщенні Бердянської районної державної адміністрації.

16.10.2013 року на факультеті економіки та управління Бердянського державного педагогічного університету відбулася відкрита лекція на тему: “Корупція як складова соціального та економічного життя суспільства України”. Лекцію проводила начальник відділу соціального обслуговування та надання соціальних послуг Бердянської районної державної адміністрації, кандидат економічних наук, заступник голови Молодіжної ради Бердянської районної ради, член ВМГО “Молоді регіони” Бердянського району – Криворучко Н.В.

Під час лекції були розглянуті наступні питання:

-         причини виникнення корупції;

-         результати статистичних досліджень корупційних явищ в Україні;

-         зарубіжний досвід боротьби з корупцією;

-         вітчизняне законодавство щодо запобігання та протидії корупційним діям;

-         прояви корупції в різних сферах суспільного та економічного життя.

На лекції були присутні студенти ІІІ-ІV курсів факультету економіки та управління Бердянського державного педагогічного університету, викладачі, представники ВМГО “Молоді регіони” Бердянського району, інші зацікавлені особи.

Лекція викликала жваву дискусію серед молоді, оскільки питання запобігання та протидії корупції так чи інакше стосується кожного з нас. Тільки спільними зусиллями ми зможемо побороти це ганебне явище.

Акція “Ні корупції!” в Бердянському районі триває. Попереду – проведення “круглого” столу та науково-практичної конференції.

 Создан 18 окт 2013