22 вересня ми відзначаємо День партизанської слави

Василівський районЗ нагоди Дня партизанської слави та 73-ї річниці партизанського руху в Україні в с. Златопіль, на місці поховання учасниці партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років Ольги Швачки, відбувся мітинг-реквієм.

В заході взяли участь голова райдержадміністрації Сергій Джуган, голова районної ради Денис Калінін, Скельківський сільський голова Віталій Брик, представники Василівської районної молодіжної ради, районної організації «Молоді регіони», делегації ветеранів від районної, Дніпрорудненської міської, місцевої організації ветеранів, учнівська молодь.

Голова райдержадміністрації Сергій Джуган, вітаючи присутніх, сказав: «Під час воєнних подій називають різне число загиблих. Але більша частина цих втрат – це мирні люди, в тому числі і герої партизанського і підпільного руху. Наша землячка, молода дівчина Ольга Швачка, - одна з них. Для молоді вона завжди повинна бути прикладом самовідданості, самопожертви в ім’я свободи Батьківщини і свого народу. А наш обов’язок завжди пам’ятати героїв, виховувати молодь на їх прикладах».

Учасники зібрання вшанували подвиг місцевих жителів, героїчних партизан-підпільників, які загинули від рук фашистів. Пролунав військовий салют. До братського поховання, на могилу партизанки Ольги Швачки, учасники мітингу поклали квіти.

 Создан 23 сен 2013