Свято спорту на Токмачинні

Токмацький район 

Почато осіни завжди яскравий на спортивні заходи, змагання, турніри, так як увересні країна шанує спортсменів, викладачів та тренерів у зв’язку з Днем фізичної культури та спорту.  В Токмацькому районі відбувся ряд заходів присвячений даній події.

 13 вересня керівництво району та міста Молочанська, керівництво відділу освіти молоді та спорту, тренери ДЮСШ, вихованці загальноосвітніх закладів м. Молочанська, школи-інтернату  зібрали на міській площі біля будинку культури для проведення заходів с приводу даного свята.

Урочистості почався з привітань заступника Молочанського міського голови Дениса Ковальова та начальники відділу освіти молоді та спорту Миколи Шепеля, які у своїх виступах наголошували що спорт – це перш за все здоровий спосіб життя , який нині в моді та бажали дотримуватись його по життю. До привітань долучились и представники громадськості, так у своєму виступі представник районної громадської організації «Молоді регіони» Ганна Ремчук передала вітання від народного депутата України Артема Вікторовича Пшонки, бажала спортсменам та підростаючому поколінню міцного здоров’я, бути активними та йти вперед до спортивних перемог.

Опісля розпочались змагання серед вихованців загальноосвітніх навчальних закладів СШ № 1, 2, та Молочанської школи-інтернату. Юні спортсмени поділилися на команди та представляли свої заклади у різних змаганнях. Так одночасно проходили змагання з стріт-болу, який останнім часом став популярним серед молоді, футболу та «Веселих стартів». Молодь активно приймала участь у поєдинках та показувала свої здібності у представлених видах спорту. Особливо яскраво та колоритно пройшли змагання з стріт-болу. Участь приймали команди хлопців та дівчат, останні не якне поступалися результатами юнакам. Запальними та неординарними  виявились поєдинки команд у «Веселих стартах». Кожна команда намагалась показати, що лише вони є самими спритними, швидкими та вправними.

У всіх трьох видах змагань впевнено лідирувала команда СШ № 1, які показали найкращі результати.  Перше місце в змаганнях з стріт-болу отримали вихованці Молочанськоїшколи-інтрернату.

Переможці та учасники змагань були нагороджені почесними грамотами від відділу освіти молоді та спорту. Також на учасників та переможців змагань чекали подарунки від народного депутату Артема Пшонки – баскетбольний м’яч та солодкі презенти.

Свято спорту та здорового способу життя на Токмачиині проведено успішно.

В результаті учасники отримали нові спортивні здобутки, а також позитивний настрій та добрі вражання.Создан 20 сен 2013