Skype-відеоконференція учасників Токмацької команди за здоровий спосіб життя «Пульс» з народним депутатом України

м. Токмак 

   Днями відбулася Skype-відеоконференція учасників Токмацької команди за здоровий спосіб життя «Пульс» знародним депутатом України,  членом парламентської фракції Партії регіонів Артемом Пшонкою.

    Команда, що була створена пришколі №2, пропагуючи здоровий спосіб життя посідає призові місця у різних конкурсах, а цього рік стала першою на обласному етапі VI-го Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я»  і мала б виступати у Києві. Однак, через безгрошів’я участь команди могла бути скасована. В області навіть почали підшукувати заміну.

     Коли про це довідався народний депутат Артем Пшонка, реакція була однозначною: як можна відмовитися від участі нашої команди:

- Токмацький край — земля талановитої молоді. Токмацькі спортсмени, воркаутери, музиканти відомі не тільки в Запорізькій області, а й в Україні та навіть за її межами. Підтримувати молоді обдарування — мій обов’язок, як народного депутата. Тому коли виникла необхідність надати допомогу команді «Пульс», я не міг залишитися осторонь. Впевнений, молоді токмачани гідно представлять свій рідний край на фестивалі такого високого рівня.

     Міський голова, голова Токмацької міської організації Партії регіонів Ігор Котелевський посприяв організації зустрічі по «скайпу» з «пульсовиками», участь в якій взяли депутат облради від ПР Олег Суржан, керівники команди - Тетяна Будак-Захарова та Дарина Киреєва, її учасники - Денис Шило та Вікторія Тарасенко.

      Оскільки більшість членів «Пульсу» закінчила школу, то виступатиме команда під егідою Токмацької організації «Молодих регіонів».

      Під час розмови Артем Вікторович поцікавився планами дітей на участь у Всеукраїнському фестивалі, пообіцяв зробити все, щоб молоді токмачани достойно представили область на змаганнях республіканського рівня, та особисто підтримати виступ «Пульсу».

      Сподіваємось, що вдалий виступ на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Молодь обирає здоров’я» стане для токмачан ще однією вершиною, яку вони успішно підкорять.

 Создан 16 сен 2013