Розпочато серію круглих столів «Клуб успішної молоді»

Запорiзька область7 вересня запорізькі студенти та молоді активісти зібралися аби відвідати тренінг, який проводив Всеволод Оголь. Захід мав на меті виявити  нових лідерів серед студентів вищих навчальних закладів та активістів молодіжних громадських організацій області.

«Клуб успішної молоді»  - це серія круглих столів започаткована ВМГО «Молоді Регіони» спільно з ВМГО «Ліга слов’янської молоді» .  З привітальним словом першим вступив голова Запорізької обласної всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молоді регіони» Роман Сиромятніков, який наголосив на важливості навчання новому, закликав бути активними громадянами свого міста й області та розказав про найближчі проекти для молоді.  В тренінгу також взяв участь перший заступник голови обласного осередку «Молодих регіонів» та голова комітету з питань законності обласної молодіжної ради Валерій Несчотний, а також голова комітету з питань прав людини, свободи слова та інформації Вікторія Вінніченко.

Проведення подібних заходів на безкоштовній основі для молоді є дуже важливою складовою сучасного навчання. Адже в будь якому разі — це гарна можливість отримати якісні ексклюзивні вміння та навички від цікавих особистостей. Також плюсом  є можливість спілкування з людьми, які вже чогось досягли та мають певний досвід — для молоді це найкращі приклади для наслідування.Создан 10 сен 2013