Молоді регіони дізнались як відзначають День знань в Оріхові

Оріхівський районОсь і настав він, довгожданий день для всієї дітвори – день зустрічей, усмішок, день першого шкільного дзвоника.

За багаторічною традицією по всій Україні в тому числі і в Оріхівському районі ми зустрічаємо Перше вересня – початок нового Дивлячись на першокласників, кожен згадує своє Перше вересня, коли вперше прийшли до школи, були такими маленькими, непосидючими, цікавими та беззахисними.

Саме у День знань активні члени «молодих регіонів» та молодіжної міської ради вирішили зізнатися думку жителів району, щодо святкування  та важливості цього дня у їхньому житті. На центральній площі м. Оріхів було проведено вуличну акцію з привітанням школярів зі святом Першого дзвоника та проведення соціологічного опитування на тему Дня знань.

Цього дня багато цікавого ми дізнались: хто більше любить математику, кому коли вперше поставили двійку і який урок він прогуляв, хто із вчителів теж не любив ходити до школи, а також ще багато-багато цікавих фактів шкільного життя дорослих та дітей.

Усіх привітали зі святом, побажали їм легкого навчання та вдалого навчального року.Создан 03 сен 2013