Ми пам’ятаємо та гордимося Великою Перемогою!

Оріхівський район 

В рамках заходів до 70-річчя визволення Оріхівського району від фашистських загарбників членами Оріхівської районної молодіжної громадської організації «Молоді регіони» спільно з членами міської молодіжної ради ініційовано та проведено засідання круглого столу. Участь в засіданні взяли голова Оріхівської районної організації ветеранів України Галушко Василь Михайлович, голова Оріхівської міської організації інвалідів війни Кулініч Антон Іванович, а також секретар міського голови Жбанкова Людмила Михайлівна.

Зустріч пройшла в теплій невимушеній атмосфері, де молодь могла поцікавитись життям ветеранів, задати питання та почути цікаву та змістовну відповідь. За чашкою чаю наші шановні ветерани розповіли про трагічні роки війни та післявоєнні роки свого життя, про той досвід, що здобули роками, а також наголосили на бажанні співпрацювати з молодіжними організаціями району і надалі.

Крім того, під час засідання круглого столу було обговорено спільні заходи під час відзначення 19 вересня 70-річчя визволення Оріхівського району та проведення в цей день урочистого мітингу на меморіальному комплексі «Пам’ятаємо. Шануємо. Гордимося.»

По закінченню Василю Михайловичу та Антону Івановичу вручили квіти та подякували за таку чудову зустріч. Молодь отримала задоволення від проведеного з користю часу та ще більше загорілась ентузіазмом надалі допомагати нашим шановним ветеранам.

 Создан 03 сен 2013