Соціальний проект "Шкільна бібліотека".

Розівський район 

Швидко промайнуло дзвінкоголосе літо і знову на порозі вересень, який закликав дітей до школи. 1 вересня всі сім шкіл району радісно зустріли учнів. Зі святом « Днем знань »  і першого дзвоника школярів району прийшли привітати керівники району , депутати районної ради, селищний та сільські голови, керівники сільгосппідприємств. Вони побажали вчителям та учням успіхів в мандрівці країною знань. Не залишився осторонь свята і народний депутат України, член фракції партії регіонів Олександр Пономарьов. Він подарував для шкільних бібліотек повне зібрання творів про улюбленого дитячого героя Гаррі Поттера , започатку-вавши соціальний проект « Шкільна бібліотека «. Для учнів початкових класів депутат підготував мальовничо оформлені бланки для заповнення розкладу уроків. Від його імені учнів , вчителів та батьків привітали виступаючі на святі гості – керівники району , депутати районної ради, керівники органів місцевого самоврядування та вручили подарунки.

З початком нового навчального року школярів привітали і члени Розівської районної молодіжної громадської організації « Молоді регіони «

         На святкових урочистостях особлива увага була приділена першокласникам для яких розпочинається шкільне життя та учням 11 класу для яких вересневий перший дзвінок в шкільному житті продзвенів востаннє. Шкільний дзвінок закликав учнів у підготовлені до нового навчального року класи.

 

                            Л.Лаєвська заступник голови РРОПРСоздан 02 сен 2013