«Що? Де? Коли?»

Михайлівський район 

23 серпня в диско залі РДК під патронатом народного депутата Артема Пшонки та молодіжної організації «Молоді регіони» відбулася щорічна гра «Що? Де? Коли?» В грі приймали участь 9 команд: «Элен и ребята» (Михайлівська райдержадміністрація), «П’ятниця» (відділ освіти, молоді та спорту), «Богини» (Михайлівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - гімназія»), «Узники белого замка» (Михайлівська райдержадміністрація), «Оптимистические бабочки» (МРЦСССДМ), УСЗН (УСЗН), «Всезнайки» (Михайлівська ЗОШ І-ІІІ ст. №2), «Володарі чужих скарбів» (УДКСУ), «Культурні люди» (Відділ культури та туризму).

Гра проходила у 3 тури. Всі команди виявились дуже кмітливими та ерудованими, а отже і боротьба за призові місця була важкою.

Після першого туру вперед вирвалися команди «Узники белого замка» (Михайлівська райдержадміністрація) та «Культурні люди» (Відділ культури та туризму). Але з кожним туром ситуація змінювалась. По закінченню ІІІ –го туру вперед вирвались команди «Володарі чужих скарбів» (УДКСУ) та «П’ятниця» (відділ освіти, молоді та спорту), вони отримала по 520 балів. Після циклу додаткових питань І місце виборола команда «Володарі чужих скарбів», ІІ місце отримала команда «П’ятниця» та ІІІ місце команда «Богини».

Дякуємо всім командам за участь у грі «Що? Де? Коли?» та сподіваємося що в наступному році гра буде не менш цікавою та захопливою.

 Создан 02 сен 2013