Подарунок до Дня Незалежності

РозівкаДітлахи пристанційної частини селища Розівка отримали до Дня Незалежності подарунок дитячий ігровий майданчик від народного депутата України, члена фракції Партії регіонів Олександра Пономарьова. Це вже другий ігровий майданчик в Розівці.

        Втілюючи в життя соціальні ініціативи Президента України В. Януковича, зокрема “ Україна для дітей “ О. Пономарьов звертає серйозну увагу для створення умов для розвитку дітей. За його сприянням в дитячому садку “Cонечко” відремонтовано альтанки. В пристанційній частині селища проживає велика кількість дітей, а раніше обладнаний в центрі селища ігровий майданчик знаходиться на значній відстані. І врахувавши це О.Пономарьов прийняв рішення про встановлення ігрового майданчика за місцем проживання значної  кількості малечі.

        За дорученням НДУ О. Пономарьова  облаштуванням дитячого майданчика займався його помічник Олександр Бабанін. Під його керівництвом дитячий ігровий майданчик був змонтований швидко.

        В п’ятницю 16 серпня 2013 року звуки веселої музики , що лунали зі скверу привернули увагу дорослих  і малечі, які зібралися для урочистого відкриття ігрового майданчика. Урочисто перерізали червону стрічку голова РДА , голова РРОПР В.Попов, Розівський селищний голова О.Щербань, помічник НДУ Пономарьова І.Єрмак. Працівниками Розівського РЦКД і молодіжного клубу була підготовлена розважальна програма – конкурси, виступи художньої самодіяльності, ігри. Допомогу в організації конкурсів та ігр надали члени Розівської районної молодіжної громадської організації “ Молоді регіони “. Переможці конкурсів отримали подарунки та солодощі.

        Цей день перетворився на справжнє свято для дітей та дорослих.Создан 20 авг 2013