Спартакіада серед територій району!

Веселое17 серпня відбулася традиційна, щорічна спартакіада серед територій району присвячена Дню незалежності України.

У програму головних змагань були включені 4 командних види: міні-футбол, волейбол,  перетягування канату та баскетбол (дівчата). У гирьовому спорті, легкоатлетичному кросі та шашках учасники змагалися індивідуально. Під час урочистого відкриття спортсменів району тепло привітали голова районної державної адміністрації Куковинець І.М. та голова районної ради Масалов В.В.

У кожному з видів змагання проходили напружено і яскраво. Так першу перемогу на спартакіаді принесла, вигравши легкоатлетичний крос 500м., учениця районної гімназії Тарасенко Ольга, на другому місці легкоатлетка з Менчикур - Корба  Уляна, на третьому переможниця минулої спартакіади Беренич Ірина з Гоголівки. У чоловіків перемогу, уже вкотре, отримав Новіков Роман з Озерного, на другому місці – Биндю Віталій із села Запоріжжя, на третьому - Кушнір Олексій з Гоголівки. У змаганнях з шашок перемогла Ковальчук Наталія із Запорізької сільської ради, на другому – Малакурбанова Сабіна з Новоуспенівки, а на третьому – Жадик Катерина з Чкаловської території. У чоловіків перемогу святкував Кушнір Олексій з Гоголівки, на другому  - Маслак Олександр з райцентру, третій –Товкун Віктор з Менчикур. Серед гирьовиків переможцем виявився багаторазовий чемпіон спартакіади – Гапонов Сергій з Веселого, другий – Лісовін Сергій з Калинівки, третій – Абгарян Армен з Білоріцького.

У змаганнях з міні-футболу, серед 8 команд чемпіонами стали спортсмени з Веселого, срібні нагороди у білоречан, на третьому калинівські футболісти. У волейболістів перемогу святкувала знову ж таки веселівська команда, другі гоголівці, треті – чкаловські спортсмени. У баскетболісток чемпіонство завоювали веселівські дівчата, на другому місці – білорічанки, на третьому – чкаловські баскетболістки. У перетягуванні канату чемпіонами, у складі 5 чоловік, стали Гоголівські чоловіки.

У командному заліку спартакіади чемпіоном за всіма показниками виявилася команда з районного центру. На другій сходинці опинилася команда юнаків та дівчат з Гоголівської сільської ради – переможець трьох  останніх спартакіад. На третьому місці – Чкаловська команда. На четвертому - білоречани , п’яті – менчикурівці, шості – запоріжці, сьомому – новоуспенівці, восьмому – калинівці і на дев’ятому – широківські спортсмени.

На жаль, з якихось незрозумілих причин, у змаганнях спартакіади не змогли прийняти участь молодь Корніївської, Зеленогаївської,  Матвіївської та Таврійської територій.

Переможці у командному заліку були нагороджені кубками та грамотами, а члени команд призерів та індивідуальних видів дипломами.

Якісно і на рівні була проведена суддівська робота, завдяки високому професіоналізму Гололоба О.І., Лисенка М.М., Сенюкова О.Е., та Бєлікова Ю.В.

Традиційна, щорічна спартакіада серед територій району пройшла за підтримки народного депутата України Пшонки А.В.Создан 19 авг 2013