Вуличний футбол 2013!

Веселівський район 

Вже третій рік поспіль відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Веселівською ДЮСШ за підтримки народного депутата України Пшонки А.В. та громадської організації «Молоді регіони» влітку проводиться першість району з міні-футболу серед вуличних команд. Цього року ігри турніру проводились не тільки на майданчиках селища, а й у селах Калинівка, Новоіванівка та Широке.

У першості прийняло участь 7 команд: Ізвєстія-1, Ізвєстія-2, Калинівка, Веселе, Партизан, Старт та Новоуспенівка. Всі ігри видалися цікавими та непередбачуваними.

13 серпня на майданчику районної різнопрофільної гімназії відбулися останні ігри турніру та церемонія нагородження учасників та призерів змагань.

В кожній команді було визначено кращого гравця: Калинівка – Криулян М., Новоуспенівка – Жигленко В., Старт – Кобевко В.,          Партизан – Комарович В., Ізвєстія-1 – Іващенко С., Веселе – Сандуляк О.,              Ізвєстія-2 – Аксенчук І. Кращим воротарем турніру став                          Король М. (Ізвєстія-1), кращим захисником – Шнуровий Д. (Веселе), наймолодшим, але дуже технічним гравцем турніру визнано Кісільова К. (Ізвєстія-1), забивши 13 голів звання кращого бомбардира отримав Сахно С. (с.Калинівка), а кращим гравцем турніру став Соболь О. (Ізвєстія-1).

По результатам зіграних ігор місця розподілені наступним чином: на третьому місці команда Веселе, срібні нагороди отримали юнаки із с.Калинівки і не програвши жодної гри, другий рік поспіль чемпіоном турніру стала команда Ізвєстія-1 (склад команди: Бойко А., Король М., Соболь О., Зибкін П., Русанов Ю., Будко В., Іващенко С., Федоров М.).

На закритті турніру учасників привітала голова райдержадміністрації І.М. Куковинець та помічник народного депутата України А.В. Пшонки Казанцев А.О. Підтримали учасників змагань своїм виступом команда стріт воркауту з с.Гоголівки.

 Кращі гравці відзначені цінними подарунками. Учасники були нагороджені грамотами, призери та переможці кубками, медалями, грамотами та м’ячами від народного депутата.

Дякую за допомогу у проведенні турніру головному судді змагань Сенюкову О.Е., Кривко І.О., Кудрі О.А. Також слова подяки висловлюю представникам: Сазонову В.Г, та Сазонову С.Г, Остроконю Ю.В., Овчарчину С.А., Комаровичу В., Кобевко В., Ковтуну Г. за організацію команд та небайдужість до розвитку спорту на території.

                                                                                    М.Ю. КозюраСоздан 15 авг 2013