За сприянням ВМГО «Молоді регіони» пройшов спортивний фестиваль «Енергія молоді» на о. Хортиця

Всеукраїнська організація спільно з Запорізькою обласною організацією 

3-4 серпня «Молоді регіони» організували та провели спортивний фестиваль «Енергія молоді» в Запоріжжі на о. Хортиця, повідомляє прес-служба ВМГО «Молоді регіони».

 У фестивалі взяло участь більше 100 людей з усіх куточків України. За ці 2 насичені дні учасники дійсно відчули, що таке здоровий спосіб життя, поспілкувалися з однодумцями, покращили свої вміння та навички гри у молодіжні види спорту, адже метою заходу була пропаганда здорового способу життя серед молоді. Також, учасникам було проведено захоплюючу екскурсію Запорізькою Січчю.

На о. Хортиця учасників привітав замісник Запорізької обласної державної адміністрації Гамов Андрій Миколайович. Було зачитано привітання від Міністра молоді та спорту України Равіля Сафовича  Сафіулліна.

Як зазначив народний депутат України, Голова ВМГО «Молоді регіони» Андрій Пінчук: «Фестивалі подібні до цього сприяють об’єднанню молоді зі всієї України. До того ж, спорт - важлива складова розвитку особистості, сприяє розвитку  фізичної  та духовної  досконалості людини, розвиває резервні можливості організму, формує патріотичні почуття, почуття впевненості, згуртованості та організованості. А що може бути краще як провести вихідні в хорошій компанії та на свіжому повітрі?! Я «за» розвиток подібних спортивних фестивалів в Україні, тому будемо  намагатися їх організовувати усіма наявними в мене ресурсами».

Прес-служба «Молодих регіонів»

З джерела http://mo-re.org/ru/novosti/centralnye-novosti/za-sprijannja-vmgo-molodi-regioni-proishov-sportivnii-festival-energija-molodi-na-o_-horticja.htm#scrollTop=0Обновлен 09 авг 2013. Создан 05 авг 2013