Фестиваль здорового способу життя у Дніпропетровську

Веселівський районДень молоді у Дніпропетровську відзначали масштабно. Міжнародний фестиваль вуличних видів спорту “Воркаутфест 2013” зібрав близько 10 тисяч атлетів з 12 країн світу. Ці змагання у місті проводилися вже в третє, протее розмах нинішнього фесту вражає. Його учасником міг стати кожен городянин чи гість Дніпропетровська, адже організатори запрошували всіх не тільки дивитися, а й продемонструвати свої можливості з таких видів спорту як: паркур, фріран, армрестлінг, йога, бодібілдинг, альпінізм, бойові мистецтваі, звичайно  ж, workout – кожен з гостей свята міг спробувати себе у кожному з видів, поспілкуватися з професіоналами та подивитись на досягнення спортсменів.

У Веселівському районі не так давно також розпочав свій розвиток сучасний вид спорту workout. Одними з перших почали займатися звичайні сільські юнаки з с.Гоголівки. За невеликий проміжок часу хлопці досягли певних успіхів, їх почали запрошувати на фестивалі та змагання з воркауту. І незабутнім подарунком від народного депутата Пшонки А.В. для нашої командидо Дня молоді стала можливість прийняти участь у фестивалі «Воркаутфест 2013».

Веселівські спортсмени представили наш район на досить високому рівні, поспілкувалися з зірками світового класу та отримали цінний досвід. Велика подяка нашому Народному депутату  за небайдужість до молоді та підтримку  наших спортсменів.

 

                                                                                                                  М. КозюраСоздан 04 июл 2013