«Пам’ятай! Вибір за тобою!»

Каменко-Днепровский район10.06.2013 року на базі Великобілозерського професійного аграрного ліцею для молоді з групи ризику проведено тренінгове заняття з елементами відеолекторія, спрямоване на формування ціннісних орієнтацій, сімейне життя, здійснення життєвого вибору, який буде визначати в подальшому успішність життєвого шляху особистості в цілому. Ініціатором проведення заходу став центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та настоятель Храму «Різдва Пресвятої Богородиці» протоієрей - Олег Чиквашвілі. Але такі гострі соціально-побутові питання не лишають осторонь представників молодіжної громадської організації «Молоді Регіони», саме тому вони приймали активну участь у організації та проведенні даного заходу.

         Метою заходу було роз’яснення поняття «здоров’я людини», надання інформації про збереження здоров’я, статеві та репродуктивні права, формування у учасників заходу усвідомлення власної відповідальності за стан репродуктивного здоров’я, планування сімейного життя. Усі присутні мали змогу наглядно зрозуміти вплив соціального середовища на життя, адже соціальне середовище – це дзеркало, завдяки якому людина бачить і сприймає себе, рефлексує з приводу власного «Я» і намагається його коригувати.

Таким чином, підлітки отримали кваліфіковану допомогу та інформацію, яка може убезпечити сучасну молодь від можливих помилок і небажаних наслідків сучасного молодіжного життя. 

 Создан 12 июн 2013