День захисту дітей!!!

Розівський район         Діти – майбутнє держави. І тому не випадково Президент України та Уряд значну увагу приділяють реалізації соціальних ініціатив спрямованих на піклування про підростаюче покоління. Значна увага в соціальних ініціативах Президента приділяється дітям з обмеженими можливостями  та  розвитку фізичної культури та спорту молоді.

         В ході підготовки до проведення міжнародного Дня захисту дітей в партійному офісі районної організації Партії регіонів було проведено засідання оргкомітету за участю членів Виконкому РРОПР , сільських та селищного голів,  голови та заступників районної організації „ Молоді регіони „ . Оргкомітетом було затверджено конкретний план заходів.

         Протягом 31 травня та 1 червня депутатами районної ради від ПР , членами районної організації „ Молоді регіони „ було відвідано сім”ї в яких живуть діти з обмеженими можливостями. В ході спілкування дітям з  урахуванням їх схильностей були вручені книги, альбоми для малювання, олівці, фломастери, іграшки. Всім були вручені пакети з фруктами та солодощами.

         Третього червня на початку 10 години до районного будинку культури почали підходити діти розівчани , а дітей з навколишніх сіл підвозили шкільні автобуси. Діти заходили в святково прикрашений зал. У фойє оформлена виставка робіт вихованців Будинку дитячої творчості.

         Рівно о 10 годині в переповненому залі районного будинку культури розпочалося дитяче свято „ Мандрівка в дитинство „. Учасників свята тепло привітали заступник голови Розівської РДА В.Авєріна, директор районного центу соціальних служб сім”ї , молоді і дітей С. Савко. У програмі свята був святковий концерт, вікторини, конкурси , розважально – диско програма. Свято так захопило учасників , що навіть дорослі забувши про свій вік включалися в конкурси. Учасники концерту , переможці вікторин отримували призи – солодощі надані районним відділом  освіти та спорту і районною організацією „ Молоді регіони „

         Юні художники малювали на асфальті на тему „ Світ дитячої мрії „ . Завершилося свято змаганням з футболу між школярами Розівської №1 та №2 школи.  Перемогу здобули футболісти ЗОШ № 2.

         Свято не залишило байдужою жодну дитину і сприятиме гармонійному розвитку особистості. 

 

                                               Л.Лаєвська.Создан 03 июн 2013