День матері

К-Дніпровський районДруга неділя травня стала великим днем у кожній родині, у кожній громаді. У 2013 році День Матері в Україні відзначали 12 травня, а з 13 травня по 19 травня – тиждень формування сім’ї.

         Саме з цього приводу, 15 травня поточного року, з метою пропагування цінностей сімейного життя, відповідального батьківства, ролі матері в родині для учнів 9-11 класів КЗ “Кам’янсько-Дніпровська загальноосвітня санаторна школа-інтернат” проведено захід до Дня матері та Міжнародного дня сім’ї. Захід організовано Кам’янсько-Дніпровським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю настоятеля Храму Різдва Пресвятої Богородиці, протоієрея Олега Чиквашвілі.  У вирішені організаційних питань щодо проведення заходу була надана допомога з боку районної молодіжної громадської організації “Молоді регіони”.

Учасниками відеолекторію стали 56 учнів школи-інтернат, соціальний педагог школи та класні керівники. Присутнім розповідали про важливість порозуміння з батьками та теплих стосунків в родині.

          В останні роки цей день набуває все більшого значення в очах суспільства. Прийнявши участь у заході, активісти «МОЛОДИХ РЕГІОНІВ» прагнули, щоб матері відчували пошану до їхньої важкої та натхненної праці з виховання дитини, щоб поважання матері було не одноденним святом, а моральною системою поведінки. Ми сподіваємося на те, що для українських родин  сімейною цінністю буде виховання дитини у повній сім'ї та посилення відповідальності батьків за виховання своїх дітей.

 Создан 20 мая 2013