Шануймо сімейні цінності

Оріхівський районРодина… Родина – це не просто люди, які проживають під одним дахом. Це тісна єдність рідних людей, які представляють покоління – від самого меншого члена сім’ї до сивочолих дідусів, прабабусь. Це та тиха гавань, у якій завжди нас чекають, де кожного з нас зрозуміють, де нас найбільше люблять. Складно навіть уявити своє життя без сім'ї. Спочатку центром Всесвіту для нас стають батьки, а потім - і власна родина.

Саме тому 15 травня 213 року в рамках заходів до Міжнародного дня сім’ї Оріхівською районною молодіжною громадською організацією «Молоді регіони» ініційовано та проведено акцію «Правила сімейного життя очима молоді Оріхівщини».

Під час акції члени «молодих регіонів» вітали всіх зі святом, роздавали інформаційні буклети власного виробництва та розповідали про важливі моменти сімейного щастя в сучасному світі.

«Молоді регіони» Оріхівського району дбають про те, щоб наша молодь свідомо будувала своє майбутнє життя та створювала міцні та здорові сім’ї, в яких народжуватимуться гарні діти.

 Создан 16 мая 2013