Білозерський сабантуй

В-Білозерський район1 травня 2013 року у рамках святкування 20-річчя Великобілозерського району та 235-річчя від дня заснування села Велика Білозерка на площі біля районного будинку культури відбулося масове свято «Білозерський сабантуй».

Ще з язичницьких часів повелася традиція святкувати по закінченню весняних польових робіт сабантуй – свято Плуга. Так і у цьому році білозерці довели, що вони можуть не лише гарно та продуктивно працювати, а і якісно відпочивати.

Зібралися на свято представники п’яти сільських рад, працівники відділів та управлінь, які безкоштовно частували глядачів та учасників заходу різноманітними бутербродами, кашами, кулішом, борщем та вінегретом.

Не залишились осторонь свята і активісти РМГО МР. Молоді регіонали взяли активну участь у організації та проведенні заходу.

«…Нажаль, на сьогодні є не багато заходів, під час яких відчуваєш, що ти з односельцями, якщо не єдине ціле, то, по меншій мірі - одна сім’я. Заходи такого спрямування сьогодні не лише потрібні, а й необхідні!» -  висловив свою думку заступник голови РМГО МР Святослав Соболєв.

Сподіваємось, свято білозерського сабантую стане у нашому районі традиційним.

 Создан 08 мая 2013