День довкілля в Оріхівському районі пройшов успішно та плідно!

Оріхівський район20 квітня в рамках Всеукраїнського Дня довкілля члени Оріхівської районної молодіжної громадської організації «Молоді регіони» стали активними учасниками заходів з упорядкування та благоустрою території.

В місті Оріхові активні члени «молодих регіонів» із задоволенням та гарним настроєм пофарбували ігровий дитячий майданчик в мікрорайоні. багато слів вдячності було почуто від місцевих жителів. Тепер дітлахи разом зі своїми батьками будуть відпочивати на майданчику, а око милуватиме розмаїття кольорових красок.

Цього ж дня в смт. Комишуваха члени «молодих регіонів» взяли участь у благоустрої своєї території. Саме завдяки молоді було прибрано ділянки та висаджено молоді саджанці дерев.

Крім того, на території Юрківської сільської ради членами «молодих регіонів» спільно з учнівською молоддю висаджено дерева та упорядковано центральні вулиці села.

Таким чином, завдяки наполегливій праці молоді та бажанню жити в чистому довкіллі,було зроблено великий відрізок важливої роботи. В планах «молодих регіонів» - пофарбувати решту майданчиків міста та озеленити наше місто і весь Оріхівський район.

 Создан 22 апр 2013