Спартакіада державних службовців

Веселівський районУ два етапи у Веселівському районі за підтримки районної громадської організації «Молоді регіони» пройшла спартакіада серед збірних команд державних службовців.

У цьому році до змагань були залучені не тільки держслужбовці, а й інші збірні команди бюджетних установ та організацій: команда Веселівської центральної лікарні, Веселівського РВ ГУМВС, Веселівського виправного центру, працівники культури, збірна вчителів району, команда депутатського

корпусу, державне підприємство «Ізвєстія», збірна державних службовців та працівники ринку.

 Змагання проходили з п’яти видів спорту: шахи, шашки, настільний теніс, міні-футбол та волейбол.

 У результаті змагань у особистому заліку місця розподілилися таким чином. У шахах серед жінок: на І місці – Лісіцина Д. (збірна працівників культури), на ІІ – Бурлакова Л. («Ізвєстія»), на ІІІ – Шершньова О. (молодіжна районна рада). У чоловіків: І-ІІ місце поділили між собою – Дьяченко А. (збірна працівників культури) та Лісіцин В.В. (збірна вчителів), а на ІІІ місці Джаббаров К. (працівники центрального ринку).

Шашки жінки: чемпіонкою стала Захарова Т., (Веселівський РВ ГУМВС), срібна нагорода дісталася Овчар Н. («Ізвєстія»), бронзу виборола Артім Т. (збірна вчителів). Серед чоловіків чемпіоном став Павленко І. (ЦРЛ), бронзу отримав Щебликін С. (збірна депутатського корпусу).

У змаганнях з настільного тенісу серед чоловіків: на І місці – Тріщіло О. («Ізвєстія»), на ІІ – Павленко І. (ЦРЛ), на ІІІ – Мішечкін А. (збірна депутатського корпусу).

 Напружена боротьбою відзначилися змагання з волейболу: на першому місці – збірна працівників центрального ринку, на другому – збірна державних службовців, на третьому – збірна вчителів.

 Справжні баталії розгорнулися на футбольному полі: з 8 команд, які взяли в них участь, призерами стали: збірна центральної лікарні – на третьому місці, на другому – команда депутатського корпусу і чемпіоном стала – збірна вчителів району.

 У командному заліку чемпіоном спартакіади стала збірна вчителів району, срібним призером – Веселівська центральна лікарня, а бронзу завоювала збірна «ДП «ДГ Ізвєстія».

 М. КОЗЮРАСоздан 18 апр 2013