Козацький гарт

Розівский районЗ метою фізкультурно – патріотичного виховання школярів в Україні започтковано проведення фестивалів школярів „ Козацький гарт „ . Фестиваль включає в себе конкурс знавців українського козацтва та спортивні змагання.

         За підсумками фестивалю команда школярів Розівського району представляла Запорізьку область на Всеукраїнському фестивалі школярів „ Козацький гарт „  в м. Славута що на Хмельниччині.

         14 квітня 2013 року на базі Пролетарської ЗОШ 1-3 ступенів був проведений районний фізкультурно – патріотичний фестиваль „ Козацький гарт „ , в якому взяли участь шість загальноосвітніх шкіл 1-3 ступенів району. Учні  змагалися з таких видів : човниковий біг 4х9 м., стрибки в довжину з місця, комбінована естафета, дівчатка – у стрибках через скакалку, хлопці – у перетягуванні канату і в інтелектуальному конкурсі знавців історії українського козацтва.

         За підсумками змагань перше місце здобула команда Карла – Лібкнехтівської ЗОШ , друге місце – команда Розівської ЗОШ №  1-3 ступенів, третє – Пролетарської ЗОШ 1-3 ступенів. Визначено переможців з  окремих видів змагань. Всі переможці та призери змагань фестивалю, як в особистому так і в командному заліку нагороджені дипломами і грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

         Районна молодіжна громадська організація „ Молоді регіони „ нагородила команду переможця грамотою за зайняте перше місце, а членів команди годинниками з логотипом Партії регіонів. Команди, що зайняли друге і третє місця нагороджені грамотами РРМГО „ МР” та сувенірною продукцією Партії регіонів.

 

                                      В.Новобранов голова РРМГО „Молоді регіони„

 

 Создан 15 апр 2013