День довкілля

Михайлівський районВ Михайлівському районі триває постійно діюча  акція   районної  організації «Молоді регіони»«Ми за чисте узбіччя».

Вже неодноразово  молодь - члени Партії регіонів, «Молоді Регіони» приймали участь в районних  заходах по охороні  та створенню чистого довкілля.. Ось і цієї весни  члени  організації,  озброївшисьвсім необхідним приладдям,  виїхали на заплановану територію і привели її в належний стан.

АктивістиМихайлівської районної  молодіжної організації «Молоді регіони» закликають небайдужу молодь не закривати очі на проблеми природоохоронного  спрямування, активно прийняти  участь у Всеукраїнському загальнопартійному суботнику з благоустрою територій «За чисте довкілля» 20 квітня 2013  року. Молодечу вдачу та заповзяту енергію  використати на добрі діла: ремонт та облаштування дитячих майданчиків, проведення робіт з благоустрою територій, прилеглих до будинків, у яких мешкають ветерани війни та праці, учасники бойових дій, особи похилого віку, особи з обмеженими фізичними можливостями.

 Создан 12 апр 2013