Акція «Любовь милосердствує» набирає обертів в Енергодарі

м. Енергодар31 березня голова Енергодарської міської організації Партії регіонів Ігор Наумичев взяв участь в акції, яка проходила у МПК «Сучасник» за підтримки ЕММГО «Молоді регіони» у рамках благодійного проекту «Любов милосердствує» з підтримки онкохворих дітей та дітей, хворих на туберкульоз.

 Увазі присутніх був представлений концерт «Молодь не байдужа», у якому взяли участь фіналісти талант-шоу «Енергодар — місто талантів-2» та творчі колективи міста. У своєму виступі до учасників акції Ігор Миколайович відзначив важливість проведення даного заходу та подякував всім небайдужим громадянам за участь.

 - Допомога таким людям не є подвигом, - висловив свою точку зору міський голова. Адже ніхто не знає, що день прийдешній нам готує - поспішаймо завжди кудись, виношуємо нові плани на майбутнє і раптом – «його величність» випадок перекреслює все, надаючи нового статусу- тепер ти не надаєш допомогу, а ти її потребуєш. Добре, що акція проходить у той момент, коли людина перебуває у гармонії зі своєю душею, переглядає свої вчинки, намагається виправити допущені колись помилки. Дорога до храму у кожного своя, приємно відзначити, що молодь Енергодара намагається будувати храм своєї душі, згуртовує навколо себе небайдужих однодумців - підкреслив лідер ЕМОПР. Надаючи допомогу тим, хто її потребує, в першу чергу, робиш благородний вчинок для самого себе, щоб потім, переглядаючи свій життєвий архів, порадіти за те, що життя прожито не марно, - підкреслив регіонал.

 Акція «Любов милосердствує» проходить  у Запорізькій області з благословіння архієпископа Запорізького та Мелітопольского Луки та за підтримки голови облдержадміністрації О.Пеклушенка. Всі виручені кошти будуть перераховані у фонд підтримки дитячої онкогематології на придбання медичного обладнання для маленьких пацієнтів.

Джерело: http://zoopr.org.ua/index.php?news=2951 Создан 03 апр 2013