Громадська рада розпочала свою роботу у 2013 році

м. Токмак8 лютого у конференц-залі міськвиконкому відбулася зустріч членів Громадської ради м.Токмак. До складу Громадської ради на ряду з іншими представниками громади, було включено голову Токмацької молодіжної ради, Чаговець Олену . Збори проходили інформативно та відкрито, що надихнуло присутніх на плідну роботу заради громади та втілення нових ідей.

Розпочала засідання начальник організаційного відділу виконкому Токмацької міської ради Світлана Берлізова, окресливши регламент роботи Громадської ради. Далі слово було надане заступнику міського голови Андрію Мамчаку. Андрій Петрович поцікавився у присутніх, чим запам’ятався їм 2012 рік, доповнив відповіді та охарактеризував план роботи виконавчих органів міської ради на 2013 рік.

Головний спеціаліст організаційного відділу Ольга Колєснікова ще раз нагадала присутнім про функції та права Громадської ради, як постійно діючого колегіального виборного консультативно-дорадчого органу, утвореного для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Під час обговорення члени Громадської ради висували слушні зауваження та пропозиції щодо благоустрою міста, які будуть передані до відповідальних осіб.

 

Ірина КомазоваСоздан 12 фев 2013