На Водохреща бажали всім здоров’я

Оріхівський районМинулої суботи, 19 січня, православний світ святкував Водохреще, або Богоявлення Господнє. Це третє найбільше свято, яке завершує цикл різдвяних-новорічних свят. Його ще називають Йорданом (від назви ріки Йордан у Палестині) – народна назва християнського обряду освячення води.

Вранці 19 січня у церквах святять воду. Вважається, що на Йордан вода набуває цілющих властивостей і зберігає їх протягом року, лікуючи тілесні і духовні хвороби.

Пройшли урочисті служби і в храмах та церквах Оріхівщини. Тисячі мешканців району прийшли до церков аби освятити воду, очиститися живою водохресною водою і доторкнутися до Божественної благодаті.

Цього року вперше у всіх підготовчих роботах та святкуванні віковічної християнської традиції взяли члени районної молодіжної громадської організації «Молоді регіони». Саме завдяки молодим і активним, усі бажаючі мали змогу випити гарячого та запашного чаю. Почастували смачним чаєм і голову Оріхівської районної державної адміністрації К.В. Дудніченко.

«Молоді регіони» і в майбутньому велику увагу звертатимуть на традиції і звичаї українського народу та долучатимуться до святкування православних християнських свят.Создан 24 янв 2013