Диво своїми руками

м. ТокмакНоворічні свята – час дива, чар та краси. У передостанню неділю грудня майстри рукоділля міста подарували диво зроблене власними руками токмачанам.

Десять майстрів представили роботи з бісеру, полімерної глини, тканини, паперу. Глядачі та учасники відкриття центральної ялинки міста та Параду Дідусів Морозів та Снігуроньок (що проходили у цей же час на площі міського Будинку культури) мали змогу не тільки побачити оригінальні картини, листівки, прикраси, предмети інтер'єру, але й придбати їх.

Майстри та майстрині представляли як роботи на новорічну тематику (ялиноньки з тканини та бусин, вітальні різдвяні листівки виконані технікою скрапбукінгу, сережки-сніговички з полімерної глини та ін.), так і речі, актуальні весь рік: в'язані іграшки, картини у техніці флористики, ляльки-Тільди, розписані фарбою пляшки, квіти та прикраси з бісеру та ін.

Важливим результатом виставки-ярмарки була домовленість майстрів про те, щоб об'єднатися та зробити подібні заходи регулярними.

Поряд з виставкою виробів hande-made розташувалася ще одна творча виставка. Вперше у місті проходила оригінальна виставка фото-мистецтва “Сушка фотографій”. Цей проект вигадано у Санкт-Петербурзі кілька років тому, і тепер проводиться у багатьох країнах світу. Сенс за Автор ходу міститься в обміні фотографіями між починаючими та професійними митцями. міг принести своє фото та повісити за прищепку на мотузку, підписавши його. Скільки фотокарток приніс автор, стільки ж він може “забронювати” та через кілька годин забрати собі робіт іншої людини. Семеро фотографів з різним рівнем професіоналізму та світобаченням взяли участь у першій токмацькій “Сушці фотографій”.

Організували ці новорічні виставки у співпраці міська громадська організація “Бізнес-центр “Стимул”, міська громадська молодіжна організація “Молоді регіони” та інтернет-форум “Місто майстрів”.

 Создан 15 янв 2013