Зустріч Нікаса Сафронова

Запорізька область26 грудня 2012 року до міста Запоріжжя завітав відомий митець, художник Нікас Сафронов. Він відомий усьому світу, і тепер усі охочі матимуть змогу відвідати його персональну виставку в обласному художньому музеї. Вона проходитиме з 27 грудня 2012 по 26 січня 2013 року, кожного дня з 10 години ранку.

В зустрічі брали участь представники запорізької обласної ради, зокрема голова ради Павло Матвієнко, представники обласної молодіжної ради: перший заступник голови Роман Сиромятников, голова комітету з питань прав людини, інформації та свободи слова Вікторія Вінніченко, голова комітету з питань правової політики, регламенту та молодіжної етики Валерій Несчотний, а також активісти молодіжної громадської організації Молоді регіони.

Вітали з прибуттям до Запоріжжя в міському аеропорту, куди прилетів Нікас Сафронов з Москви. Він охоче давав автографи та фотографувався з фанатами своєї творчості. Після цього відбулося урочисте відкриття виставки картин.

Нікас Сафронов відомий тим, що пише портрети видатних політичних діячів, зірок шоу-бізнесу. Також він творить в техніці кубізму, наявні пейзажі, історичні ілюстрації, картини в техніці сюрреалізму, а також дуже цікавий вид картин в стилі дрім-віжн.

Художника було запрошено губернатором області Олексндром Пеклушенко, і це стало новорічним подарунком для всіх поціновувачів мистецтва в Запоріжжі. Це є великою подією, адже не щодня приїздять такі видатні люди. І ми маємо пишатися тим, що маємо змогу вживу поспілкуватися з Нікасом Сафроновим та побачити його картини.

 Создан 27 дек 2012