Готуємось до Нового року

м. ТокмакГотуємось до Нового року

Токмак вже на повну готується до Нового року. І "Молоді регіони" також.

У суботу 8 грудня у приміщенні міськвиконкому у м. Токмак було організовано майстер-клас з рукоділля: скрапбукінгу та полімерної глини.

Вихователів дитячих садків, школярок, вчителів та працівників виконавчих органів влади, присутніх на заході, майстри Ксенія Шапар та Альона Твердохліб, які із задоволенням відкликнулись на запрошення представників «Молодих регіонів» вчили створювати маленькі дива до новорічних свят.

Альона навчила дівчат та жінок робити іграшки на ялинку з полімерної глини, розповіла багато секретів роботи з цим матеріалом та провела міні-виставку своїх робіт.

Ксенія мала за мету надихнути присутніх зберігати спогади (так перекладається поняття "скрабукінг") в оригінальний спосіб. З майстром творчі токмачанки виготовляли подарункові коробочки та коробочки-міні-фотоальбоми прикрашені на новорічну тематику а також переглядали листівки, фотоальбоми, конверти для дисків виготовлені у різних техніках скрапбукінгу.

Привітав майстринь та їх учениць і секретар міської ради Сергій Степура, висловив своє захоплення талантами дівчат та побажав і надалі реалізовувати себе у прекрасному.

З заходу кожен забрав не тільки гарні роботи, виготовлені своїми руками, а й новорічний настрій, натхнення на творчість та МоРе позитиву.

 

Ірина  Комазова

 Создан 13 дек 2012