Добрі справи продовжуються

Михайловский районДобрі справи продовжуються

Дива бувають, і у цьому переконався на власному життєвому досвіді пришибчанин Роман Данилейко. 5 років тому хлопець потрапив в аварію, втратив ноги. Коли повернувся у рідний Пришиб, всі його надії, мрії та сподівання обмежилися тільки чотирма стінами дому. Попри все, молодий чоловік намагається бути активним громадянином та приносити користь (його влаштував на роботу охоронником у свою фірму Валентин Іванович Гранатирко).– Турботу держави я відчуваю у виплаті пенсії, – розповідає Роман.

– Але на життя цього недостатньо.

На роботу йому доводиться долати відстань від Пришиба до Михайлівки близько 15 км. Але він не здається. Тривалий час хлопець мріяв про зручний інвалідний візок із електроприводом. І хоча у черзі на електровізок Роман стояв першим, надії отримати його за всі роки очікування танули. Як вихід з ситуації – обладнати електроприводом старий візок.

І от на минулому тижні Роман отримав річ, яку вважає просто дивом і подарунком долі. До нього приїхали  представник благодійного фонду «Роби добро» Вадим Курпаков, активісти – молоді регіонали Анатолій Міюц, Настасія Ніжнікова та заступник голови Михайлівської районної організації Партії регіонів Олена Денисенко. Вони привезли йому акумуляторні батареї  на  його омріяний візок. Благодійний фонд  працює під гаслом: «І словом, і ділом. З людьми і для людей».

Завдяки  небайдужим людям та молодіжній організації «Молоді регіони» Роман зможе без зайвих проблем пересуватися  не тільки по своїй квартирі, а й добиратися на роботу.

 АКУМУЛЯТОРНІ БАТАРЕЇ ЗРОБЛЯТЬ СТАРИЙ ВІЗОК РОМАНА ДАНИЛЕЙКО МОБІЛЬНИМ

 

 

 

 Создан 03 дек 2012