Шкільне свято осіннього балу

Токмакский районШкільне свято осіннього балу

Нещодавно в стінах Молочанської спеціалізованої школи № 2 відбулось свято осіннього балу серед старшокласники, яке було сплановано за типом конкурсу «Містер і місіс». У конкурсі брали участі шість пар кожна з яких представляла свій клас. Учасники з радістю виконували завдання журі та демонстрували свої здібності в таких етапах: презентація, мої таланти, кращій кулінар, осіння екібана та інші. Пари намагались показати свою оригінальність і неповторність, сподобатись журі, а особливо - глядачам, які активно підтримували своїх улюбленців. Конкурсанти вміло втілювалися в образи Майстра та Маргарити, Мальвіни та П’єро, інших літературних героїв.

Свято було наповнено добрими жартами та посмішками, так як присутніх розважала команда КВН Молочанської спеціалізованої школи № 2 «Большая перемена». Команда дійсно додала всім присутніх гарного настрою та радувала своїми доречними жартами та сценками.

Представники ТРМГО «Молоді регіони» мали змоги насолодитись тією чудовою атмосферою яка панувала на святі, а також оцінювати учасників конкурсу. Кожна пара була не повторною, але перемагає найкращій. Перемогу здобула пара 11-Б класу - Юлія Колядіна та Олег Гедз! Представники громадськості нагородили учасників заходу почесними подяками, а також подарували сертифікат для придбання необхідних приладь для цілей школи. Фінансову підтримку у проведенні заходу надав народний депутат України Артем Вікторович Пшонка.       

 

 

 

                                                                                                        Анастасія АнтипенкоСоздан 30 ноя 2012