Баскетбол повертається на Оріхівщину

Оріхівський районБаскетбол повертається на Оріхівщину

11 листопада 2012 року у спортзалі пройшов довгоочікуваний турнір з баскетболу, присвячений Року спорту та здорового способу життя в Україні, організаторами якого була Оріхівська районна молодіжна громадська організація «Молоді Регіони».

У турнірі взяли участь 5 команд Оріхівського району, а саме: команда Оріхівського сільськогосподарського технікуму, команда Оріхівської дитячо-юнацької спортивної школи, селища Комишувахи, села Нестерянки та Оріхівська збірна молодіжна команда «Dream», які протягом 5 годин вели захоплюючу гру за перемогу.

Переможцями у турнірі стали юнаки команди Комишувахи, друге місце виборола команда «Dream» з м. Оріхів, а заслужене третє – команда села Нестерянки.

Голова Оріхівської районної державної адміністрації К.В. Дудніченко привітала присутніх, обговорила з ними перспективи розвитку баскетболу як виду спорту в Оріхівському районі та нагородила переможців грамотами і медалями.

Турнір проходив з ініціативи членів «молодих регіонів» та юнаків Оріхівського району, з метою популяризації гри у баскетбол серед молоді, набуття ігрової практики з метою участі у змаганнях вищого рівня, а також з метою пропаганди здорового способу життя серед молоді Оріхівщини. Всі учасники та присутні в залі отримали незабутні враження від гри та готові на нові звершення.Создан 13 ноя 2012