Юна поетеса з с. Долина Токмацького району випустила свою першу збірку

Токмакский районЮна поетеса з с. Долина Токмацького району випустила свою першу збірку

 

Живе у с. Долина незвичайна дівчинка - Катя Самофалова. У свої 11 років вона важко хворіє на ДЦП, але велика жага до життя не дає їй зневіритись. Свою пристрасть до слова вона виплескує на білий аркуш у вигляді віршів та казок.

Нещодавно до Токмацької районної молодіжної організації "Молоді регіони" звернулася депутат Долинської сільскої ради Надія Чужикова з проханням допомогти у видавництві першої збірки віршів юної поетеси під назвою "Подих осені". Оскільки представники організації постійно  підтримують талановиту молодь, допомогти мешканці с. Долина також погодились.

І ось в руках у Каті її перша надрукована збірка – яскрава, колоритна й така рідна душі. Презентацію збірки віршів "Подих осені" приурочили до Дня відкриття Долинського сільського клубу.

14 вересня у приміщенні клубу голова Токмацької районної молодіжної організації "Молоді регіони" Анастасія Антипенко представила юну поетесу та її витвір мистецтва. І хоч односельці добре знають Катю, від радості на обличчі у дівчини сяяла щаслива усмішка, адже тепер кожен зможе перегорнути сторінки її першої збірки та поринути у світ поезії.

 

Світлана ЖулідоваСоздан 24 сен 2012