У Молочанську відсвяткували День фізкультури і спорту

Токмакский районУ м. Молочанськ на базі дитячої юнацької спортивної школи відбувся спортивно-масовий захід присвячений Дню фізичної культури та спорту.

Юних спортсменів та гостей привітали заступник голови райдержадміністрації, депутат районної ради від Партії регіонів Єлизаветта Савон, голова Молочанської міської ради Володимир Вольвач, начальник відділу сім’ї, молоді та спорту Віталій Агафонов, голова Токмацької районної молодіжної органінізації "Молоді регіони" та голова Молодіжної ради Анастасія Антипенко, методист по кадрах відділу освіти райдержадміністрації Святослав Сіліч та директор Молочанської ДЮСШ Микола Чепак.

Вони побажали молоді здоров’я, натхнення, волевиявлення та спортивних здобутків, і вручили найкращим спортсменам району грамоти від РГА за високі досягнення та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Незабутнім етюдом для присутніх став акробатичний виступ вихованців Молочанської дитячої юнацької спортивної школи.

А ось між командами Молочанської ЗОШ №2 та Молочанської школи-інтернат, які взяли участь у Веселих стартах розгорнулася справжня спортивна битва. Заради перемоги кожна з команд викладалася наповну, учасники підтримували один одного як одна команда. Перше місце посіла команда Молочанської школи-інтернату.

Захоплюючим для учасників змагань став й «Велофристайл». Дітвора з великим задоволенням та захопленням долала усі перешкоди аби досягнути своєї мети й перемогти. Серед хлопців перше місце посів Богдан Заєць, а ось найкращою серед дівчат стала Юлія Колядна.

Не залишились осторонь й глядачі спортивно-масового заходу. Для них організатори влаштували розважальні спортивні конкурси за перемогу в яких переможці отримували солодкі подарунки.

Спонсором спортивно-масового заходу до Дня фізичної культури та спорту стала Токмацька районна молодіжна організація "Молоді регіони", вручивши учасникмам змагань солодкі подарунки та канцелярські набори, які стануть доречними для школярів на початку навчального року.

З нагоди Дня фізичної культури та спорту Молочанська ДЮСШ у подарунок отримала від райдержадміністрації футбольні та баскетбольні м’ячі.

  Світлана ЖулідоваСоздан 12 сен 2012