«Молоді регіони» на Першому дзвонику…

г. Токмак                           «Молоді регіони» на Першому дзвонику…

 На дворі осінь. Здавалося б, прохолода повинна навіювати сум та ностальгію. Але ж ні. Першого вересня сонце ласкаво вітало школярів та студентів з новим навчальним роком, чим сприяла ще теплішій зустрічі учнів зі школою.

Напрочуд теплою була така зустріч у школі №6, що у мікрорайоні «Ковальський». Бантики, стрічки, святкове вбрання: одразу помітно, що і учні, і вчителі й адміністрація раді розпочати новий навчальний рік натхненно і наполегливо.

Свято першого дзвоника за традицією відкрив директор школи, депутат Токмацької міської ради, Володимир Ситник. Побажавши школярам успішної мандрівки країною знань, а вчителям – наснаги й терпіння, він передав слово шановним гостям. На святкову лінійку завітав депутат обласної ради Олег Суржан. Коротко розказавши присутнім про плани розвитку освіти міста, які підтримують народний депутат Артем Пшонка та міський голова Ігор Котелевський, він вручив подарунок школі – ноутбук. Секретар міської ради Сергій Степура також був не з пустими руками – директор школи з його рук отримав сертифікат на отримання чотирьох комп’ютерів для класу інформатики. Після традиційного «Ура!» шостій школі від Заслуженого вчителя України, слово було надане депутатам міської ради від мікрорайону «Ковальський». Вадим Вітер, разом з Юлією Лук’яненко та головою комітету мікрорайону «Ковальський» Людмилою Яковлевою вручили першачкам цінні подарунки, а спортсменам школи – баскетбольний м’яч. Після виступу представника ВАТ «ТКШЗ», який тримає шефство над школою вже багато років, офіційну частину свята завершила заступник голови Токмацької  міської молодіжної організації «Молоді регіони»Ірина Комазова, вручивши грамоти та подарунки найактивнішим учасникам суботників у мікрорайоні.

Поздоровляли учнів, вчителів та гостей піснями, танцями, гумористичними сценками з учнівського життя та повчальними віршами.

Перший дзвінок пролунав та менш ніж за годину шкільне подвір’я стало пустим, але натомість, поздоровлення та привітання для школярів продовжилося у кабінетах своїх класів.Создан 04 сен 2012