Вуличний футбол

Весёловский районВуличний футбол

 

22 серпня відбулося урочисте закриття першості селища з футболу серед вуличних команд селища та футболу. Свято закриття відбулося на спортивному комплексі районної різнопрофільної гімназії. Почесними гостями були голова райдержадміністрації І.М. Куковинець, голова районної ради В.В. Масалов, довірена особа народного депутата України А.В. Пшонки О.А. Казанцев та ветеран футбольного клубу «Металург» (Запоріжжя) Іван Богатир. Всі гості тепло привітали команди – учасниць першості. Відзначили велике значення заходу, що пройшов, адже цей турнір проходив не один день, а півтора місяці, двічі та тричі на тиждень проходили ігри цих змагань. Було зіграно 56 матчів, забито 124 голи. Приймало участь 7 команд: 4 веселівських – «Южний», «Рубін», «Арсенал», «Олімп» та 3 сільських – з Калинівки, Новоуспенівки та Широкого («Ізвестія»).

Інтрига зберігалася до останнього матчу, який і відбувся у той вечір. Гра «Ізвєстія» з «Рубіном» вирішувала долю розподілу призових місць чемпіонату. Але перед тим, як вона відбулася. Справжньою прикрасою свята стала програма-поздоровлення футболістів молодіжною командою з Гоголівки, продемонструвавши своє вміння вправ на перекладинах молодого виду спорту стріт-варкауту. Глядач що зібралися на свято, дружньо вітали кожну вправу здорових і красивих юнаків.

А потім була гра і кращими були футболісти з «Ізвєстія». Вони й перемогли з рахунком 3:1. Команди одразу ж після фінального свистку вишикувалися для нагородження. Першими нагородили кращих у командах. Ними стали: Коваленко Родіон з Новоуспенівки, Кобевко Влад («Арсенал»), Комарович Влад («Олімп»), Чорнобай Дмитро («Ізвєстія»), Сахно Сергій (Калинівка), Кізілов Роман («Южний») та Сандуляк Олександр («Рубін»).

Команди «Южний», «Арсенал», «Олімп» та з Новоуспенівки нагороджуються дипломами за участь у першості та м’ячами, які вручив всім командам довірена особа народного депутата А.В. Пшонки А.О. Казанцев. Потім нагороджуються кращі гравці у своїх номінаціях: «Кращий воротар турніру» - Олійник Олексій з Новоуспенівки, «Кращий захисник турніру» - Шнуровий дмитро («Рубін»), «Кращий бомбардир турніру» - вдруге поспіль ним став нападаючий «Рубіну» Ковтун Гліб.Приз «Кращий гравець турніру» отримав Іващенко Станіслав з команди «Ізвєстія». А потім були нагороджені кубками, медалями та дипломами команди призери та чемпіон: третє місце зайняли футболісти з Калинівки, на другому місці команда «Рубін», а чемпіони футболісти «Ізвєстія».

Призами також були нагороджені переможці у номінаціях: «Футбольне дарування» - переможцем став Остроконь Микита з Калинівки. У номінації «Кращий вболівальник» переміг Спірідонов Віктор та його сестра Аліна, які не пропустили жодного матчу. Грамотами були нагороджені ті, що опікувалися своїми командами, небайдужі люди: Биков Богдан з Новоуспенівки, Остроконь Юрій з Калинівки та Сазонов Володимир («Ізвєстія». Від імені батьків подякував районній владі за організоване літнє дозвілля для дітей та побажав, щоб таких змагань було побільше Панкратов Олександр.

Нагородження проводили почесні гості закриття чемпіонату І.М. Куковинець, В.В. Масалов, А.О. Казанцев та запорізький ветеран Іван Богатир. Першість з футболу серед вуличних команд була організована та проведена при підтримці народного депутата України А.В. Пшонки відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації, Веселівської ДЮСШ та приватного підприємства «Хамелеон».

Після закінчення церемонії нагородження всі команди та гості сфотографувалися на пам'ять.

 

 

М. КОЗЮРА.

 Создан 31 авг 2012