Спартакіада

Весёловский районСпартакіада

 18 серпня, напередодні Дня Незалежності України, відбулася районна спартакіада серед територій району. В цьому році спартакіада пройшла за підтримки Народного депутата України Артема Пшонки та громадської організації «Молоді регіони». Кращі спортсмени сільських та селищної ради змагалися з волейболу (чоловіки), міні-футболу, баскетболу (дівчата), настільного тенісу, шашок, гирьового спорту, легкоатлетичного кросу та перетягування канату.

Спартакіаду традиційно відкрила голова райдержадміністрації І.М. Куковинець. Майже цілий день проходили змагання на аренах селища.

Ось хто став переможцем у вказаних вище видах. У легкоатлетичному кросі у дівчат переможцем стали Беренич Ірина (Гоголівська с/р), Стовбур Настя (Чкаловська с/р) та Безуглова Ірина (Запорізька с/р).  У чоловіків трійка призерів виглядала так: Новіков Роман (Білоріцька с/р), Биков Богдан (Новоуспенівська с/р) та Кушнір Олексій (Гоголівська с/р).

У гирьовому спорті чемпіоном став Гапонов Сергій (Веселе), другий – Тригуб Олександр (Веселе), третім – Кушнір Олексій (Гоголівська с/р).

У змаганнях із шашок переможцями у жінок стали Ковальчук Наталія (Запорізька с/р),Лебеденко Юлія (Гоголівська с/р) та Муринюк Юлія (Новоуспенівська с/р).

У чоловіків на першому місці Товкун Віктор (Менчикурівська с/р), на другому – Маслюк Олександр (Веселе), на третьому – Кушнір Олексій (Гоголівська с/р).

Кращими тенісистками спартакіади стали Ладицька Лариса (Зеленогаївська с/р), друга Балацька Марія (Менчикурівська с/р), третя – Матвєєва Олена (Запорізька с/р). у чоловіків чемпіоном спартакіади з настільного тенісу став спортсмен з Гоголівки – Кушнір Микола, на другому місці Романенко Максим (Чкаловська с/р), на третьому – Толок Єгор (Менчикурівська с/р).

У міні-футболі чемпіонами спартакіади стали веселівські футболісти, на другому місці новоуспенівські юнаки, на третьому – спортсмени з Білоріцької с/р.

У змаганнях з волейболу чемпіонами спартакіади серед чоловіків стали веселівські спортсмени, на другому місці гоголівці, на третьому – чкаловські волейболісти.

У перетягуванні канату кращими були запоріжці, на другому місці чкаловці, на третьому – гоголівці.

Дівчата змагалися з баскетболу і чемпіонами спартакіади стали веселівські спортсменки, на другому місці білорічанки, на третьому – менчикурівські баскетболістки. У командному заліку першість втретє підряд виграла відмінно організована команда з Гоголівської сільської ради. Друге та третє місця з однаковою кількістю очок поділили веселівські спортсмени та чкаловська команда. На четвертому – Білоріцька с/р, на п’ятому – Менчикурівська с/р, шостому – Запорізька с/р, сьомому місці Новоуспенівська с/р, восьмому – зеленогаївська с/р, девятому – Матвіївська с/р. Жодного очка не набрали Корніївська та Таврійська с/ради. А Широківська та Калинівська с/ради взагалі не прибули на змагання, показавши таким чином своє ставлення до своєї молоді.Создан 31 авг 2012