Молодь сьогодні не стоїть осторонь тих процесів, які нині відбуваються в політичному, громадському житті суспільства

Розовский район            Молодь сьогодні не стоїть осторонь тих процесів, які нині відбуваються в політичному, громадському житті суспільства. По можливості вони намагаються впливати на суспільне життя , прагнуть до самореалізації. Одним з прикладів такої активності молоді є самореалізація у вигляді  громадських об”єднань.

            Молоді Розівці ввійшли до складу Запорізької обласної молодіжної громадської організації „ Молоді регіони „ , створивши свою районну. Головним завданням РРМГО МР вважає військово - патріотичне виховання молоді. Молоді регіонали організовують та проводять заходи в рамках Всеукраїнської естафети пам”яті „ Грдимося Великою перемогою! Не дамо переписати історію!”.

            За ініціативою ЗОМГО МР члени Розівської молодіжної організації прийняли участь у Всеукраїнській молодіжній акції – автопробігу „ Молодь єднає Україну „. 22 серпня о 12 годині на автомобілі МАГа від офісу РРОПР молоді регіонали вирушили по маршруту Розівка – Зоряне – Кузнецівка – Багатівка – Новомлинівка – Розівка. В населених пунктах  зустрічалися з виборцями, розповсюджували агітаційну продукцію, проводили роботу з молоддю по залученню їх в ряди молодіжної громадської організації.

 

 

                                                                       Володимир Новобранов – голова РРМГО МРСоздан 29 авг 2012