В Запорізькій області було проведено масштабне святкування Дня Сім`ї «Сильна родина – міцна країна!»

Областная акция12 травня 2012 року на центральній площі міста відбулося широкомасштабне свято до Дня сім’ї  «Сильна родина – міцна країна!».

Організаторами акції виступили Управління у справах сім’ї, молоді та спорту; Запорізький обласний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді; Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради за підтримки Запорізької обласної  організації «Молоді регіони».

Метою акції було наголосити на тому, як важливо цінувати свою сім’ю, проводити час з родиною та дарувати їй свою любов кожного дня, відзначити величезну роль матері у вихованні дітей.

На центральній сцені виступили лауреати конкурсу «Таланти багатодітної родини», конкурсу волонтерів «Обери життя», сімейні колективи; показ моделей «Міні – міс». У вечорі розпочалась святкова концертна програма за участю переможців Міжнародних та обласних конкурсів естрадного мистецтва.

Організаторі умовно поділили площу на сектори. У 1 секторі дітей розважали аніматори з програмою від Міні-Мауса, діти малювали на асфальті картини на тему «Моя сім`я». У 2 секторі відбувся ярмарок соціальних послуг для сімей, дітей та молоді (в агітаційних наметах розташувались стенди державних, комунальних та громадських організацій соціального спрямування, роздавали презентаційні матеріали, безкоштовні консультації, знаходився агітаційний автобус ЗОЦСССДМ). Також проходили майстер-класи з аеро-дізайну, боді-арту, декупажу), виставка робіт дітей «Моя життєтворчість», благодійний аукціон робіт вихованців та клієнтів організацій; виступ авіамоделістів.

У третьому секторі у спортивно-розважальних сімейних змаганнях приймали участь родини міста, проводилися конкурси для сімей та молодих пар «Тато, мамо, я».

У 4 секторі відбулося АвтоЛедіШоу: підготовка учасниць та автомобілей (робота стилістів, фотографів, видеографів, модельерів, художників), конкурсна программа участниц АвтоЛеди,  фотосессія, виставка автомобілей учасниц, конкурс на кращій  автомобіль, автопробіг святково прикрашеної колонни по пр. Леніна, виставка автомобілей учасниц.

Привітальне слово до жителів міста проголосили заступник голови облдержадміністрації Ярмощук М..А., заступник міського голови Каптюх Ю.В., начальник управління у справах сім’ї молоді та спорту облдержадміністрації Склярук А.В.

Протягом дня захід відвідало біля 2,5 тисяч городян та гостей міста. Обновлен 08 июн 2012. Создан 15 мая 2012